Piszą o mnie

 

Małgorzata Bobińska
Małgorzata Bobińska
2024-06-10
Opinia wykonana profesjonalnie i szybko. Polecam
Zarząd Wspólnoty
Zarząd Wspólnoty
2024-06-04
Ekspertyza wykonana sprawnie i terminowo. Dobry kontakt , wszelkie informacje przekazywane przystępnym językiem.
Agnieszka Zygmunt
Agnieszka Zygmunt
2024-05-22
Po kolejnym zalaniu osiedla w czasie deszczy nawalnych w czerwcu 2021, pan dr inż. Jerzy Nawrocki opracował na zlecenie Wspólnoty mieszkaniowej, ekspertyzę dot. wadliwego zaprojektowania i w następstwie wadliwego wykonania instalacji sanitarnej przed dewelopera osiedla (brak zabezpieczeń przeciwzalaniowych w garażu podziemnym). Ekspertyza była istotnym elementem w trakcie sporu z deweloperem, który mial "swoich specjalistów", którzy twierdzili, ze nie było problemu. W efekcie opinia pana rzeczoznawcy oczywiście przeważyła i deweloper był zobowiązany do zamontowania brakujących od początku, klap burzowych na całym osiedlu. Bardzo jesteśmy wdzięczni, zwłaszcza, że zalecone przez pana inżyniera urządzenia zostały zamontowane jako dokładnie te i zdały egzamin w trakcie deszczy nawalnych w sierpniu 2023r. Polecam współprace z p. Jerzym, jako mieszkaniec i członek wspólnoty mieszkaniowej, która doświadczyła dramatycznego zalania osiedla, oraz jako architekt z uprawnieniami, znający wartość dobrych inżynierów.
P
P
2024-05-22
Pan Jerzy wykonywał dla naszej wspólnoty mieszkaniowej ekspertyzę instalacji centralnego ogrzewania w jednym z budynków. Swoją pracę wykonał dobrze i w ustalonym terminie. Możemy polecić jego usługi.
Dariusz Chalecki
Dariusz Chalecki
2024-05-21
Jestem członkiem zarządu wspólnoty mieszkaniowej w Warszawie i z Panem Jerzym miałem okazję współpracować przy przeprowadzaniu audytu instalacji wodnej wspólnoty mieszkaniowej. Prace przebiegły sprawnie i szybko dzięki czemu zidentyfikowana została przyczyna niskiego ciśnienia wody w instalacji wodnej, a na bazie sporządzonego raportu wspólnota mieszkaniowa mogła ubiegać się o odszkodowanie związane z usterkami prac jakie były prowadzone wcześniej na instalacji wodnej. Polecam współprace z Panem Jerzym
Piotr Gluza
Piotr Gluza
2024-05-20
Z współpracy z Panem Jerzym Nawrockim w zakresie obliczeń i analiz wytrzymałościowych jestem bardzo zadowolony. Zawsze one były rzetelne i wykonane w terminie. Dodatkowo w trakcie realizacji jeśli pojawiały się utrudnienia służył pomocą i wsparciem inżynierskim umożliwiającym rozwiązanie danego problemu.
Michał Majewski
Michał Majewski
2024-05-20
Mamy przyjemność współpracować z Panem Jerzym w zakresie obliczeń rurociągów, oraz szkoleń z oprogramowania Caesar II. Do każdego tematu podchodzi bardzo sumiennie, a dzięki dużemu doświadczeniu na wstępie potrafi ocenić projekt pod kątem realizowalności. Polecam współpracę z Panem Jerzym, jako wybitnym fachowcem w swojej dziedzinie.
Anna S
Anna S
2024-05-20
Tytuł: Kompetentny i wszechstronny inżynier - polecam! Ocena: 5 gwiazdek Treść: Miałem przyjemność współpracować z tym inżynierem przy kilku projektach i muszę przyznać, że jestem zachwycony jego kompetencją i wszechstronnością. Jest w stanie szybko i rzetelnie wykonać ekspertyzy zarówno dla zwykłych budynków, jak i zakładów pracy. Dodatkowo, pracował dla tak renomowanej firmy jak Orlen, co świadczy o jego doświadczeniu i wysokim poziomie umiejętności. To, co szczególnie cenię w tym inżynierze, to jego umiejętność jasnego i zrozumiałego tłumaczenia skomplikowanych zagadnień technicznych. Dzięki temu, nawet osoby bez wykształcenia technicznego są w stanie zrozumieć problem i zastosować się do jego rekomendacji. Jego zalecenia dotyczące poprawy wykonania są zawsze trafne i przynoszą wymierne korzyści. Szczerze polecam tego inżyniera każdemu, kto szuka kompetentnego i rzetelnego fachowca. Najlepiej zobaczyć jego polecenia na LinkedIn
Łukasz Flak
Łukasz Flak
2024-05-20
Najwyższy poziom usług ! Współpraca w zakresie projektowania rurociągów, izolacji, P&ID. Wiedza inżynierska oraz doświadczenie pozwala Panu Jurkowi pracować przy najbardziej skomplikowanych realizacjach.